KONST / Litografier / Färglitografi 11609102
nr 1160 9102
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, 2003, signerad och numrerad 53/170, figurscen, motivet: 32x23
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:14:31
5/2 07:30:38
Corneille
Läs mer om Corneille